STRONG BY ZUMBA

DrukujEmail

STRONG BY ZUMBA
Jednym z najnowszych trendów w świecie fitnessu są zajęcia Strong By Zumba. Niech Was nie zwiedzie nazwa, bo z tradycyjną Zumbą ten trening nie ma zbyt wiele wspólnego.

Jest to połączenie wysokiej intensywności treningu kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

Perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka, która odzwierciedla i podkreśla każdy ruch, motywuje do działania i większego zaangażowania. Dzięki tej muzyce nie możesz doczekać się kolejnego treningu. Program ma kilka poziomów od łatwego do bardziej zaawansowanego, dlatego przeznaczony jest dla każdego osoby zaczynającej ćwiczyć.

Jest to trening zorientowany na rezultaty. Poprzez zmienną intensywność oraz wkomponowane ćwiczenia siłowe spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz kondycję oraz siłę, wzmocnisz  całe ciało, a w konsekwencji wymodelujesz oraz ujędrnisz swoją sylwetkę.

Trening poprzez interesujące sekwencje ćwiczeń sukcesywnie rozwija naszą zwinność, mobilność oraz stabilizację. Co zajęcia progresywnie, krok po kroku, można przekraczać swoje granice.Larafit, Fitness klub, aerobik, joga, Tomaszów Lubelski, Zamość, Dieta, odchudzanie, siłownia, kulturystyka, zumba, taniec